Dámske plavky Calvin Klein

Máte radi športový štýl a jednoduchosť? Potom stavte na značku Calvin Klein, ktorá predstavuje stávku na istotu. Rovnomenný návrhár záujem o módu prejavoval už od detstva. V súčasnej dobe je jeho značka známa po celom svete. Ponúka prakticky všetky oblečenie a doplnky, ktoré vás len napadnú. A samozrejme nechýba pánske a dámske plavky.

V jednoduchosti je krása. Značka Calvin Klein sa tohto hesla drží naozaj na 100%. Ponúka prevažne športové plavky, ktoré kladú dôraz na komfort a voľnosť. Obvykle nechýba výrazný nápis Calvin Klein. Plavky sú ušité z veľmi kvalitnej plavkoviny, ktorá rýchlo usychá a drží tvar. Zameriava sa prevažne na dvojdielne plavky, avšak v jej portfóliu nájdete aj jednodielne modely. Nechajte sa inšpirovať našou ponukou.

Zmyselné lesklé strieborné plavky Calvin Klein

Chcete ísť k vode štýlovo? Vyberáte si plavky na dovolenku? Máte radi originalitu? Dávate prednosť kvalite? Hľadáte vhodný model pre plnšie tvary? Potom vám nesmú chýbať tieto spodné diely plaviek od renomovanej značky. Spodný diel plaviek Swimwear Plus od známej značky Calvin Klein je určený pre dámy, ktoré sa pýšia plnšími tvarmi. Plavkové nohavičky plus size oslnia na prvý pohľad, a to doslova a do písmena.

Cena v čase recenzie: 29,90 €

Ružové plavky pre moletky Calvin Klein s vysokým pásom

Plavkové nohavičky Calvin Klein sú vhodné pre plnoštíhle ženy a majú pohodlný strih. Spodná časť plaviek je navrhnutá s vyšším a elastickým pásom. Efekt umocňuje pohodlný, odolný a rýchloschnúci materiál.

Cena v čase recenzie: 44,90 €

Čierny trojuholníkový horný diel dámskych bikín Calvin Klein

Hľadáte dokonalý čierny trojuholníkový top na ďalší deň na pláži? Pozrite si trojuholníkový top Calvin Klein v čiernej farbe. Tento značkový horný diel bikín má elegantný a jednoduchý čierny dizajn s vytlačeným logom, ktoré mu dodáva štýl. Trojuholníkový tvar lichotí širokému spektru typov postáv a je ideálny na kombinovanie s inými vrchnými dielmi bikín, nielen s čiernymi.

Cena v čase recenzie: 47,59 €

Čierne plavkové nohavičky Calvin Klein s rafinovaným výrezom

Kolekcia plaviek Calvin Klein je moderná a nadčasová. Model je vyrobený z elastického materiálu. Ide o recyklovaný materiál. Nohavičky majú v prednej časti rafinovaný výrez, ktorý im dodáva na jedinečnosti.

Cena v čase recenzie: 31,90 €

Moderné bikiny Calvin Klein s ozdobným lemovaním

Chceli by ste rozšíriť svoju kolekciu plaviek o zaujímavý model dvojdielnych plaviek? Máte radi originalitu v kombinácii s kvalitou a komfortom? Model, ktorý sa neomrzí a nevyjde z módy. Plavky, ktoré vám budú robiť spoločnosť nielen jednu sezónu.

Cena v čase recenzie: 57,57 €

Černá plavková podprsenka Calvin Klein

Naozaj ste vodný živel? Dávate prednosť aktivite a ničnerobeniu pri bazéne? Ak je to presne váš štýl, potom pravdepodobne nehľadáte najnovšie bikiny, ale hľadáte plavky, ktoré sú športové a chcete sa v nich cítiť pohodlne. Presne o tom sú čierne dvojdielne plavky Calvin Klein.

Cena v čase recenzie: 48,62 €

Športové plavkové nohavičky Calvin Klein CHEEKY

Calvin Klein Swimwear Spodný diel plaviek s elastický pásom a prešitým spodným okrajom.

Cena v čase recenzie: 23,72 €

Jednofarebný čierny vrchný diel plaviek Calvin Klein

Viazané bikiny Calvin Klein v čiernej farbe.

Cena v čase recenzie: 47,85 €

Moderné bikiny Calvin Klein s ozdobným lemovaním

Chcete rozšíriť svoju kolekciu plaviek o zaujímavý model dvojdielnych plaviek? Máte radi originalitu v kombinácii s kvalitou a komfortom? Model, ktorý sa neomrzí a nevyjde z módy. Plavky, ktoré vám budú robiť spoločnosť nielen jednu sezónu. Užívajte si nielen leto, ale aj pobyt pri vode kedykoľvek a kdekoľvek v tomto atraktívnom modeli dámskych bikín.

Cena v čase recenzie: 45,90 €

Dámske spodné diely plaviek Calvin Klein s nápisom

Osvedčená značka Calvin Klein nikdy nesklame. V prípade týchto úžasných plaviek si môžete byť istí, že ich kúpa bude hitom. Atraktívny strih a originálny dizajn plaviek sa postarajú o skvelé chvíle pri vode za každých okolností. Plavkové nohavičky Calvin Klein majú pohodlný rovný lem a tón v tóne švy.

Cena v čase recenzie: 19,12 €

Čierne plavkové nohavičky Calvin Klein

Chcete si kúpiť nový spodný diel k plavkám? Máte rada štýlové oblečenie, ktoré nosia známu módnu značku? Ak áno, rozhodne sa pozrite na ponuku krásneho spodného dielu z dielne Calvin Klein. Plavkové nohavičky sú vyrobené z kvalitnej plavkovej tkaniny, ktorú si zamilujete na akékoľvek nosenie, či už do bazéne či pri mori. Z 82% sú plavky vyrobené z nylonového vlákna sa zvyšným podielom elastanu. To zaručí dokonalú pružnosť a priľnutie plaviek k vašej pokožke. V páse plavkových nohavičiek je široká sťahovacia guma, na ktorej je napísaný názov módnej značky. Komibinaci bielej a čiernej farby je základným prvkom firmy Calvin Klein.