Dvojdielne plavky Litex 2024

Dámska plavková podprsenka bandeau vo farebnom dizajne

Ak chcete oslniť kdekoľvek pri vode, na pláži alebo aj počas návštevy bazéna originálnym outfitom, nie je nič jednoduchšie ako si ho vytvoriť. Použite túto jedinečnú plavkovú podprsenku ako základ. Je len na vás, či sa rozhodnete skombinovať ho s klasickými nohavičkami alebo plavkovými šortkami, sukňou atď. Výber farby je tiež na vás. S touto krásnou podprsenkou získate jedinečný plavkový outfit. Buďte sami sebou a in.

Cena v čase recenzie: 19,12 €

V oblasti plaviek a módy všeobecne hrá spoločnosť Litex naozaj významnú rolu. Litex je tradičný český výrobca, ktorý sa zameriava predovšetkým na plavky a športové oblečenie. Prevažnú časť sortimentu potom predstavujú dámske dvojdielne plavky. Výber plaviek značky Litex je skutočne neuveriteľne pestrý a každý tu nájde presne to, čo potrebuje. Dvojdielne plavky Litex tak kopírujú aktuálne módne trendy. Nechýba teda obľúbené pastelové a kvetinové vzory, ani nadčasové prúžky a bodky.

Plavky Litex sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré poskytujú maximálny komfort a tiež slobodu pohybu. Výrobcovia tejto značky si uvedomujú, že na plavky sú kladené vysoké nároky. Navyše Litex prináša kvalitné a módne plavky za veľmi priaznivé ceny. Vyberajte v e-shope alebo obchodoch Litex, ponuka je viac ako bohatá. Nájdete tu mnoho strihov, farieb a variácií, každý si tu príde na svoje.